ZİYARETÇİ DEFTERİ


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Sultan (19/10/2020 19:49)
Konu : Maske hakkında
Mesaj : Kasaba otobüslerine "maskesiz binilmez.Lütfen maske takın" yazısı asıp ŞOFÖRLERİNİZİN bu kurala UYMAMASINDAN şikayetçiyim.

Sağlığımızla oynuyorsunuz!
Isimsiz (07/10/2020 07:32)
Konu : Maske
Mesaj : Halk olarak maske kullanımına bizim ozel göstermemize rağmen otobüs şoför ve muavinleriniz (özellikle MUAVİNLERİNİZ) bu kurala hiç dikkat etmeyip hem kendi sağlıklarını hem de bizlerin sağlığını riske atmaktadır.

Bu konu üzerinde daha cok durmanizi istiyorum.
Süleyman (19/09/2020 21:55)
Konu : Otobüs durağı
Mesaj : Kasabamızda kapalı otobüs durağı mevcut değildir . Durakta önü arkası sağı kahve olmasından dolayı yolcular rahat bir şekilde bekleyememektedir. Bu yüzden sizden ricam kapali otobüs durağı yapmanızı arz ederim.
"kasabamızda şuan yoğunlukla çalıştığımız halkımıza iş sağası prpjemiz var tüm personelimizle bu projeye yoğunlaşarak kış girmeden halkızıa istihtam sağlamak için belli bir yoğunluk içinde uğraştayız inşallah en kısa müsait bir zamanımızda bizzat konuyla ilgilenip kasabamıza kapalı durak kuralım teşekkür ederim "
Editör Notu
mustafa (05/07/2020 23:15)
Konu : BASKETBOL SAHASI
Mesaj : Kasabamızda herkesin kullanabileceği normal standartlara uygun basketbol sahası yoktur mümkünse 1 tane daha basketbol sahası yapılabilirse seviniriz.
"kasabamızda şuan yoğunlukla çalıştığımız halkımıza iş sağası prpjemiz var tüm personelimizle bu projeye yoğunlaşarak kış girmeden halkızıa istihtam sağlamak için belli bir yoğunluk içinde uğraştayız inşallah en kısa müsait bir zamanımızda bizzat konuyla ilgilenip kasabamıza bi basketbol sahası kuralım teşekkür ederim "
Editör Notu
Mehmet ORUÇÖZ (12/09/2019 11:49)
Konu : MİS ÜYELİĞİ
Mesaj : Hayırlı işler değerli başkanım.
Mahalli İdareler İşverenleri sendikamıza üyelik başvuru evraklarınız ulaşmadı.
Başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum.
Başkan


ABDULLAH ÇAKMAK
 BAŞKAN
Hava Durumu
Saat